Predvianočný darček od šalianskych hokejistov

21.decembra 2008 som sa vybral na mestké klzisko v Šali. Už dlho som nebol na hokeji a tak si hovorím, kedže je už po zápočtovkách - navštívim zápas proti Zlatým Moravciam.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Zápas predposledného celku s posledným sa začal od 17:30 miestneho času. Šaľania boli od úvodu jasne lepším tímom, čo dokazovali vo všetkých herných aspektoch. Hra bola nasťahovaná od úvodu zápasu najmä v pásme hostí z Moraviec. Domáci Rondis postupom času dostával viac možností na strelenie gólu i vďaka mnohým presilovým hrám. Brankár hosí čelil neustálemu tlaku zo strany domáceho celku, no po prvej tretine svietilo na ukazovateli vzhľadom na priebeh nečakané skóre 0:0. Do druhej tretiny nastupoval domáci celok už s lepšou koncovkou a vyhral ju 8:0! Domáci kraľovali i v zostávajúcom dejstve a postupne sa skóre zastavilo na pomere 16:1! Rekordné víťaztsvo Šale sa rodilo ľahko, súper hral herne veľmi slabo - domáci brankár Páleš zíval od nudy. Pre Rondis to bol zápas kde si domáci schuti zastrieľali a domáci málopočetný fanklub bol s hrou domácich spokojný.Šaľa, 21.december 2008HK Rondis ŠAĽA - Zlaté Moravce 16:1 (0:0, 8:0, 8:1)Rozhodovali: Bachúrik - Masný, Šilhavíkováhttp://img231.imageshack.us/my.php?image=dsc00031kd5.jpg